В Україні офіційно запущено електронний аукціон на базі технології блокчейн

В Україні офіційно запущено електронний аукціон на базі технології блокчейн

У середу, 6 вересня, в Києві відбувся офіційний запуск першого в світі електронного аукціону на базі технології блокчейн. Рішення застосовано для системи продажу конфіскованого майна «СЕТАМ», найбільшого аукціону в країні.

 

Офіційна презентація аукціону і перші торги пройшли за участю заступника міністра юстиції України Сергія Пєтухова, генерального директора ДП «СЕТАМ» Віктора Вишнєва, голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олександра Риженка, CEO блокчейн-компанії BitFury Валерія Вавилова і президента «Фонду Східна Європа» Віктора Ляха.

 

Меморандум про співпрацю в сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і в систему продажу конфіскованого майна «СЕТАМ» був підписаний 8 червня. Таким чином, з моменту запуску ініціативи до її практичного втілення в життя пройшло всього три місяці.

 

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з запуском проекту у країни з’являється прекрасний шанс, щоб стати справжнім лідером в сфері инноваций.

 
За матеріалами Forklog
 
 
 

Лента новостей