Фармацевтична компанія "Біофарма" планує в 2018 році запустити перший в Україні завод із фракціонування плазми донорської крові (виділення білків), вартість будівництва якого становить близько 35 млн доларів
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "kfund-media".
Фракціонатор стане частиною її промислового комплексу "Біофарми" у Білій Церкві.
"Уже в грудні ми отримаємо сепаратори німецької компанії GEA Westfalia, в лютому – біореактори італійської компанії Olsen, хроматографічні комплекси і ультрафільтраційні установки від General Electric, лінію розливу компанії Marchesini, а в липні відкриваємо найсучасніший завод", – написав на своїй сторінці у Facebook президент "Біофарми" Костянтин Єфименко у четвер, 14 грудня.
За його словами, компанія вклала в будівництво "унікального для Східної Європи та пострадянського простору" фракціонатора $35 млн.
Завод у Білій Церкві зможе переробляти до 500 тонн плазми на рік. "У нас є амбіція увійти до сімки найбільших світових виробників плазми", – повідомив Єфименко.
"Біофарма" – найбільший український виробник ліків із крові. Препаратами на основі білків плазми лікують численні захворювання кровоносної системи.