Google відмовилася оновлювати свої додатки на iOS через нові вимоги Apple

З 8 грудня Apple почала вимагати від розробників, щоб вони додавали до додатків «ярлики конфіденційності» і повідомляли, які призначені для користувача дані вони збирають.

22.01.2021
Технологии


В "Дії" появятся цифровая подпись, смена места регистрации и электронный больничный, - Федоров

Министр цифровой трансформации Михаил Федоров анонсировал запуск в первом квартале 2021 года ряда новых цифровых услуг в приложении "Дія".

22.01.2021
Технологии


Комитет Рады поддержал законопроект об обращении гражданского огнестрельного оружия

20 января Комитет по вопросам правоохранительной деятельности поддержал законопроект об обращении гражданского огнестрельного оружия и боеприпасов к нему №4335.

22.01.2021
Общество


Земля поблизу Чорнобиля: Уряд наказав провести інвентаризацію

Кабмін України дав розпорядження провести інвентаризацію частини земель зони відчуження та зони обов’язкового відселення, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

22.01.2021
Экономика


Карантин у деяких школах можуть продовжити: Шкарлет пояснив, як навчатимуться учні з 25 січня

Локдаун в Україні завершується 24 січня і після цього діятиме адаптивний карантин. У цей період школи будуть виходити на навчання залежно від рівня епідемічної ситуації в регіоні.

21.01.2021
Образование


Байден скасував резонансні рішення Трампа

Джо Байден підписав свої перші 15 президентських указів, частина яких скасовує рішення Дональда Трампа. Він ініціював повернення США до Паризької кліматичної угоди і зупинив вихід країни з ВООЗ.

21.01.2021
События в мире