НБУ заявив про готовність послабити санкції проти російських банків

НБУ заявив про готовність послабити санкції проти російських банків

Згідно додаткового листа МВФ про наміри, яке опубліковано на сайті Мінфіну, НБУ готовий послабити тиск на банки з російським капіталом.

 

Також, згідно з листом, Нацбанк зобов'язується підтримувати ліквідність банків і забезпечити їх безпечну роботу.

 

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій до п'яти банків з російським капіталом: під санкції потрапили Сбербанк, ВіЕс БанкАкціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, ВТБ Банк і БМ Банк.

 

15 березня пройшло екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому Національному банку було доручено розробити рекомендації щодо санкцій проти російських банків.

 

Після цього Нацбанк запропонував РНБО ввести санкції проти банків з російським капіталом в Україні. Мова йде про заборону на виведення капіталу дочірніми російськими банками України.

 
 
 

Лента новостей