м. Київ
вул. Коновальця Евгена (Печерський р-н, Щорса), 31
(097) 377-88-32
(068) 140-60-14
 

www.bigcity.kiev.ua

 

Арт - студія "ВЕЛИКЕ МІСТО"


 

УРОКИ МАЛЮВАННЯ ТА ЖИВОПИСУ 

 

Друзі, в  нашій майстерні стартують дуже класні курси!

 

Акварельний курс : складається з базового курсу, знайомство з різними акварельними техніками, навчаємо малювати без грязі, після базового курсу ми приступаємо до наступного етапу, ваші базові уміння підготують вас до виконання вищого рівня завдань. Завдання не складні, але кожне завдання дасть вам розуміння з чого потрібно почати роботу, а наступні завдання сформують у  вас розуміння   нових  завдань. Формат паперу - А - 4 для усіх завдань. 

 

Курс живопису Impression:


Викладач Данило.
Курс обов'язково дасть вам потрібні навички та володіння технікою живопису impression.
Курс ділиться на різні не складні завдання, кожне завдання навчить вас, як правильно починати роботу, як правильно змішувати фарби для неба, як правильно змішувати фарби на зелені крони дерев, ви навчитесь правильно використовувати кольори предметів які знаходяться близько, та майстерно володіти кольоровою палітрою предметів які віддаляються.Навчитесь сміливо використовувати колорит та майстерно поєднувати різномаїття кольорів, навчимося наносити мазок мастихіном та пензлем. Завершує курс пейзаж - міський, морський, стилізований.

 

Ми продовжуєм курс Академічного Малюнку


Академічний курс навчає правильно бачити предмети, грамотно передавати їх на папері.
Стартуємо з лінійної побудови малих архітектурних форм.

 

 Кожна людина, від народження, талановита.

 Цю істину не заперечує ніхто. Діти самі по собі, без навчання та примусу, породжують яскраві художні образи та малюють, як грають – щиро, захоплююче, навіть самозабутньо. Дитячі роботи дуже барвисті, цікаві, виразні, у дітей немає остраху зробити щось не так, неправильно. Проте, ця гра у фарби триває недовго. Незабаром діти перестають наївно фантазувати, втрачають задоволення від просто малювання та задоволення своїх малюнків. Вони починають розуміти художню недосконалість подачі образів та предметів.

 

І тут прокидається інтерес до образотворчої грамоти

 

Адже в будь-якому виді мистецтва існує своя професійна грамота: у музиці – музична грамота та практичні вправи, у хореографії – свої основи танцювальної грамоти та, обов'язково, довготривалі та завзяті тренування. Також у драматичному, балетному, цирковому та інших видах мистецтва. З метою навчання дітей та дорослих грамоті образотворчого мистецтва та створено арт – студію малюнку та живопису Велике Місто в Києві.

 

ЧОМУ САМЕ В НАШУ СТУДІЮ ВИ ПОВИННІ ПРИЙТИ, КОЛИ ТАК БАГАТО ІНШИХ СТУДІЙ, А ДОБРИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ПРЕПОДАВНИКІВ ЩЕ БІЛЬШЕ?


У нас є свої вагомі переваги


Дуже великий вибір завдань, які вам сподобаються це живопис маслом на полотні, це акварельний живопис, графіка (малюнок на папері графітним олівцем або іншим графічним матеріалами (соус, вугілля, туш), техніка живопису мастихіном (мастихін – лопатка яку вигадали саме італійці (звідси) і назва) і саме цією лопаткою ми створюватимемо мальовничі полотна, уроки нейрографіки, імпресіонізм як творчий метод.

 

 

Наші викладачі – це професійні художники, закохані у свою справу. Кожен із них бере участь у розробці та тестуванні нових програм та методів навчання. Вчителі не просто будуть ділитися з вами техніками та навичками малюнку та живопису, вони надихатимуть вас творити! Тут ви відчуєте, що навчання малюванню – це приємний, захоплюючий і нескладний процес. Уроки малюнку та живопису завдяки перевіреній програмі допоможуть Вам за короткий термін відкрити в собі художника!

 

Відкрийте у собі митця – ми Вам у цьому допоможемо! Приєднуйтесь до світу високого мистецтва!
Малювання портретів різними техніками, це дуже просто!
У нас ніколи не буде нудних завдань лише різноманітні та цікаві завдання.
Для вступників до вузів програма більш насичена та пізнавальна, від натюрмортів до гіпсових форм.

 

Спробуйте і переконуйтесь у цьому!

 

Різноманітні заняття від 2-денних та майстер-класів до академічного рівня дозволять Вам вибрати інтенсивність та зручний для Вас розклад. Професійні художники та обладнані аудиторії допоможуть Вам повністю поринути у атмосферу високого мистецтва та створити свої власні шедеври.

 

 

Різноманітні способи створення художніх творів від графічного малюнка до пуантилізму, різноманітні техніки: граттаж, колаж, креслення, шлікер, ескіз – те, що допоможе дорослим відкрити для себе художня арт-студія на уроках малювання неподалік метро Видубичі та Дружби Народів у Києві.

 

Курси малювання поєднують у собі академічну школу та так званий творчий малюнок. Розташована атмосфера та досвідчені викладачі допоможуть Вам розкритися як художнику.

Побудовані за принципом розвиваючої творчої програми, що дає можливість не лише познайомитися з основами малюнка та живопису, вивчити принципи зображення простору та форми, методи та техніки малюнку, основи кольорознавства, техніки акварельною та гуашшю.

 

 

У нашій студії дуже гнучка система занять, це і групові, так і індивідуальні уроки малювання. Можливість занять із дітьми. Чисті класи, приємна музика та доброзичлива атмосфера.

Художня школа розуміє, що навичками живопису та графіки має володіти не лише художник, а й будь-яка творча людина. Кожна з художніх технік – графіка та живопис, діляться у свою чергу на безліч видів та жанрів, освоєння навіть базових навичок збагачує людину – і як професіонала, і як особистість, яка власноруч створює унікальні твори, роботи «його пензля».

 

У нас ви знайдете для себе як групові, так і приватні уроки малювання у Києві!

  

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!Для перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader