м. Київ
вул. Жилянська, 99
(097) 125-31-25
пн - пт 09:00 - 18:00
сб 09:00 - 15:00
 
м. Київ
вул. Набережно-Корчуватська
(098) 125-31-25
 
м. Київ
вул. Колекторна
(096) 125-31-25
 

katalizator.in.ua

 

"КАТАЛІЗАТОР СЕРВІС", СТО


 

Каталізатор сервіс - більше ніж просто СТО!

Вихлопна система кожного сучасного авто - оснащена спеціальним обладнанням, яке не тільки фільтрує вихлопні гази, роблячи їх менш шкідливими, але також і зменшує шум, відтворити в процесі вихлопу.

Не дивлячись на той факт, що ринок авто запчастин - практично перенасичений, все ж - останнім часом, все частіше і частіше люди задаються питаннями щодо того, де купити каталізатор в Києві, як замінити або як вибрати каталізатор, як вирізати каталізатор, забитий каталізатор та  що робити, і тому подібні запитання.

 

Та й це в принципі не дивно, так як дійсно - купити каталізатор, є одним з найбільш відповідальних завдань, з усього списку робіт, пов'язаних з ремонтом або звичайним оновленням системи вихлопу.

 

Тому, звернувшись до нас, з метою його придбання - ви зробите правильний вибір, який допоможе провести всю процедуру з мінімальними витратами часу і коштів, при цьому - отримавши високоякісний продукт, який зможе прослужити навіть більше, ніж оригінальний. Каталізатор - це одна з найважливіших деталей системи вихлопу, що відповідає за зниження кількості шкідливих речовин, що викидаються в процесі вихлопу. Сама структура каталізатора - досить примітивна.

 

Складається даний пристрій, з зовнішньої оболонки, а також внутрішнього середовища, виконаної у вигляді, що нагадує стільники, які покриті спеціальним сплавом.

 

Подібна структура відіграє важливу роль в процесі контакту вихлопних газів з поверхнею, покритою сплавом. Дана процедура необхідна для окислення чадного газу, з метою отримання менш шкідливого вуглекислого газу.

Зовнішнє покриття каталізаторів буває двох типів - керамічне і металеве. Як правило, керамічний каталізатор - коштує набагато дешевше, що є не таким вже маловажним фактом для багатьох автолюбителів. Але знову ж таки, не дивлячись на це, кераміка має і один дуже великий недолік - підвищену крихкість. З огляду на цей факт, стає очевидним сам факт, засмічення керамічної пилом, яка буде з'являтися через старіння самого пристрою.

 

Так само, у нас на СТО ви можете здійснити ремонт глушників з гарантією 1 рік.

 

Пристрій з металевим же типом покриття - безсумнівно обійдеться власнику авто дорожче, зате порадує більш тривалим відрізком часу служби. Розташовується він в автомобілі, як правило - разом з трубою глушника, або ж відразу за нею.

 

Бувають же, звичайно, і винятки, коли, наприклад він може розташовуватися в межах випускного колектора. Основною проблемою, яка призводить до виходу з ладу каталізатора - вважається - зменшення площі займаної шаром каталітичного покриття, або іншими словами - перегорання, так званого - сплаву (покриття). На термін служби пристрою також може явно вплинути якість використовуваного палива. Чим нижче якість використовуваного палива - тим швидше пристрій вийде з ладу.

 

У разі виходу з ладу даного пристрою - вирішити проблему можна буде двома шляхами.

 

Або заміною пристрою на нове, або ж на Стронгер.

 

Заміна даної частини системи - справа, яка потребує в своєму підході наявності особливих навичок і знань. Тому вирішити всі питання із заміною каталізатора - завжди з радістю допоможуть фахівці нашої компанії. Вставка замість каталізатора пламегасителя - допоможе знизити рівень сторонніх шумів, що з'являються в процесі вихлопу газів. При цьому - вихлоп - буде більш шкідливим, тому що гази, що проходять через пламегаситель - не очищуються.

 

Одним словом - видалення каталізатора - вплине лише на рівень шкідливості викидаються в атмосферу газів, а також на рівень шуму. Установка і заміна даного пристрою - справа, яка потребує знань великих, ніж розташування цього пристрою.

 

І без різниці - чи був це планований заздалегідь тюнінг, або ж - форс-мажорний вихід з ладу пристрою - найкраще для вирішення даного питання, буде звернутися до провідних фахівців, транспортувавши автомобіль на сервіс технічного обслуговування.


Ми із задоволенням і легкістю вирішимо для Вас це завдання.

  • Представник Polmostrow
  • Гарантія 1 рік
  • Всі запчастини в наявності
  • Досвідчений персонал

 

  • Професійне обладнання
  • Тюнінг вихлопної системи
  • 6 сучасних боксів
  • Роботи будь-якої складності
  
 

Вибачте!

В даний момент вільних вакансій немає!

"КАТАЛІЗАТОР"

"КАТАЛІЗАТОР СЕРВІС"

Каталізатор сервіс - більше ніж просто СТО!


Вихлопна система кожного сучасного авто - оснащена спеціальним обладнанням, яке не тільки фільтрує вихлопні гази, роблячи їх менш шкідливими, але також і зменшує шум, відтворити в процесі вихлопу. Не дивлячись на той факт, що ринок авто запчастин - практично перенасичений, все ж - останнім часом, все частіше і частіше люди задаються питаннями щодо того - де купити каталізатор в Києві, як замінити або як вибрати каталізатор, як вирізати каталізатор, забитий каталізатор - що робити, і тому подібні запити.

 

Та й це в принципі не дивно, так як дійсно - купити каталізатор, є одним з найбільш відповідальних завдань, з усього списку робіт, пов'язаних з ремонтом або звичайним оновленням системи вихлопу.

 

Тому звернувшись до нас, з метою його придбання - ви зробите правильний вибір, який допоможе провести всю процедуру з мінімальними витратами часу і коштів, при цьому - отримавши високоякісний продукт, який зможе прослужити навіть більше, ніж оригінальний. Каталізатор - це одна з найважливіших деталей системи вихлопу, що відповідає за зниження кількості шкідливих речовин, що викидаються в процесі вихлопу. Сама структура каталізатора - досить примітивна.
Для перегляду QR-code рекомендовано додаток QR Code Reader