ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РВ ГУ МВС УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Корчуватська, 68

Голосеевское районное отделение полиции осуществляет  обеспечение общественной…

Держустанови , Інше , Силові структури ,

 

ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РВ ГУ МВС УКРАЇНИ

м. Київ, вул. Німецька, 2

Основными задачами ведомства Голосеесвского РО ГУ МВД Украины является обеспечение…

Держустанови , Силові структури ,

 
 

Головне управління Національної поліції у м. Києві

(ГУНП Украины в г. Киеве)

Історія


Процеси формування міліції в Києві, як і на всій Україні після закінчення громадянської війни були непростими. Нова київська влада заповзялася активно створювати правоохоронну систему. 9 лютого 1919 року Рада Народних Комісарів України оприлюднила декрет "Про організацію міліції", після чого її органи були створені в найбільших містах республіки, щоб згодом заснуватися структурно і в дрібніших населених пунктах. Було розроблено напрямки й сфера діяльності органів, серед яких на чільному місці постали боротьба зі злочинністю, спекуляцією, самогоноварінням, розкраданням державної власності.

У грудні 1930 року українські правоохоронні органи було виведено з-під контролю місцевої влади і підпорядковано безпосередньо Державному політичному управлінню України. Міліція тридцятих років робила все, щоб в Україні панував спокій, щоб земля горіла під ногами карних злочинців. Не стояли осторонь від всеукраїнського процесу і працівники правоохоронних органів Києва, незважаючи на суттєве попереднє скорочення. У самому місті замість 19 районів у 1921 році було утворено лише 5 - Старокиївський, Подільський, Печерський, Деміївський і Шулявський. Районні відділи міліції було ліквідовано, як і промислову міліцію - прямого нащадка загонів Червоної гвардії, створених революційними робітниками на заводах і фабриках.

Проте історія залишила нам чимало прикладів успішної роботи правоохоронців, зокрема карного розшуку Києва тих років. Незважаючи на відсутність чіткої державної системи боротьби із злочинністю, недостатнє фінансування та брак високоосвічених кадрів, талановитим оперативним працівникам вдавалося успішно боротися з правопорушниками.

Коли Київ повернув собі статус столиці України в 1934 році, увага до міліції в ньому посилилася. В системі тривали постійні реорганізації,…

м. Київ, вул. Володимирськая, 15

м. Київ, вул. Володимирськая, 15

м. Київ, вул. Володимирськая, 15

м. Київ, вул. Донця Михайла, 18 В

м. Київ

м. Київ, вул. Зарічна, 16

м. Київ, вул. Хмельницького Богдана, 54

Додаткова інформація буде розміщена після оплати відповідного тарифу.
 
  Тестовий режим відображення

Держустанови: Силові структури,